POZOR: Plánovaná uzavírka mostu přes železnici v Berouně

13 Pro 2015

Vzhledem k tomu, že jsem se tento týden dozvěděla z Berounského tisku o uzavření mostu přes železnici a objížďce. Chci Vás tímto upozornit na komplikaci, kterou to přinese Vám i nám, v dojíždění do Ploutvičky.

Pro auta má být most od února 2015 uzavřen a má být zajištěna lávka pro pěší a kola. Plánovaná oprava mostu by měla trvat 10 měsíců. Zatím nevíme, zda most bude po celou dobu rekonstrukce zcela uzavřen nebo bude možná kyvadlová doprava. Nebylo vydáno stavební povolení a dne 17. 12. budeme o všech možnostech hovořit se starostkou Berouna.

Pro Vás by to znamenalo objížďku:

  • Směr z Králova Dvora (za Albet Hypermarket) pod dálnici – železárny – Bítov – Beroun Ploutvička (cca o 11 km dál a 12 min. navíc).
  • Směr z Prahy – Loděnice – Karlštejnská –  Bubovice – Srbsko – Tetín – Beroun Ploutvička (cca o 10 km dál a 15 min. navíc).
  • Směr z Berouna Závodí – Beroun nemocnice – Srbsko – Tetín – Beroun Ploutvička (cca o 17 km a o 20 min. navíc).
  • Auto nechat před mostem u vlakového nádraží a do Ploutvičky dojít pěšky (0 km navíc a cca 5 -10 min. navíc).

Výhoda je, že všechny autobusy budou od ledna končit na nově přemístěném autobusovém nádraží u vlakového nádraží.  Odtud je to pěšky do Ploutvičky 10 minut a z Ploutvičky 5 minut.

Chápu, že je to pro Vás komplikace a proto Vám nabízíme během jarního kurzu alespoň malou pozornost, kávu nebo čaj zdarma ke každé lekci. Zároveň děkuji za podporu, kterou od Vás každý den dostávám a věřím, že za námi budete se svými dětmi i nadále jezdit.

Přeji Vám krásný advent.

Vaše Martina

Související obrázky: