Podmínky pro vstup do Ploutvičky od 22.11.2021

22 Lis 2021

Od 22.11.2021 se mění podmínky pro poskytování služeb. Bohužel se týkají i bazénů. Toto nové nařízení budeme respektovat, i když názory na něj mohou být různé.

Děti do 12 let mohou chodit na plavání bez jakékoliv nutnosti prokazování bezinfekčnosti.

Vstup do Ploutvičky je tedy povolen pouze osobám, které předloží:

  • certifikát o  ukončeném očkování  (14 dní po ukončené vakcinaci)
  • certifikát o proděláním covidu v posledních 180 dnech
  • potvrzení od lékaře o kontraindikaci k očkování a certifikát o PCR testu (platnost testu 72 hodin)
  • potvrzení o probíhajícím očkování a certifikát o PCR testu ( platnost testu 72 hodin).

Je nám to líto, ale bez těchto certifikátů, které je nutné pokaždé předložit před lekcí plavání, Vás nesmíme do Ploutvičky pustit. Vyjímkou jsou mladiství od 12 do 18 let, kteří se mohou prokázat pouze předložením certifikátu o PCR testu ( platnost testu 72 hodin).

SAMOSTANÍ PLAVCI – neočkovaní rodiče je připraví na plavání (mohou s nimi do šatny a sprchy – v respirátoru), pak z Ploutvičky odejdou ven a pro děti se po hodině vrací

AKLIMATIZACE – prosíme klienty, aby se v Ploutvičce zdržovali maximálně hodinu po ukončení lekce.

Milí rodiče,

chápeme, že pro některé z Vás je to situace nelehká. Určitě není překážkou za sebe poslat někoho jiného. Budeme se všemožně snažit „náhradníkům“ v Ploutvičce pomoci tak, aby lekce byly pro všechny stále příjemné a smysluplné.   V případě, že nikoho neseženete ,Vás žádáme, abyste lekce omlouvali co nejdříve, abychom mohli lekce případě spojit. Pro děti i pro nás je skupinové plavání zábavnější. Možnost nahrazení těchto lekcí bude prodloužena na dobu, kdy budou podmínky pro Vás přijatelnější.  Zároveň budou vypsány termíny pro rodinné plavání během týdne a víkendů, což je také jedna z možností vybrání náhrad. Nemůžeme však tyto lekce posouvat na jarní či letní kurz nebo za ně vracet kurzovné. I pro nás jsou poslední téměř dva roky nelehké, ale věříme, že se vše vrátí k „normálu“ a budeme si s Vámi zase normálně užívat lekce plavání a společně se setkávat v herně nebo na jiných společných akcích.

V případě jakýkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na: recepce@ploutvicka.cz.

Související obrázky: