Kontakty a mapa

Baby Club Ploutvička s.r.o.
Martina Kajerová – jednatelka
Steinerova 56, Beroun

Tel: 777 288 178
email: info@ploutvicka.cz

Kde nás najdete

Pro plaváčky z Berouna a okolí

V Berouně se k nám dostanete cestou směrem k nádraží ČD, kde pojedete po hlavní silnici přes železniční most. Za mostem odbočit mírně doprava a po cca 150 m (vpravo hospoda Na Zavadilce) odbočit vlevo do zástavby rodinných domů. Dále pokračovat až nakonec do ulice Steinerova se zámkovou dlažbou. Úplně poslední dům s oranžovou fasádou je centrum BC Ploutvička. .

Pro plaváčky z PRAHY

AUTEM za 15 minut

Z Prahy se k nám dostanete po plzeňské dálnici (cca 10-15 minut autem od shoping centra Zličín), dále sjedete na v pořadí II. sjezdu na Beroun (centrum). Po sjezdu z dálnice hned odbočit vlevo a podjet dálnici. Dále pokračovat po hlavní silnici přes železniční most. Za mostem odbočit opět po hlavní mírně doprava a po cca 150 m (vpravo hospoda Na Zavadilce) odbočit vlevo do zástavby rodinných domů. Dále pokračovat až nakonec do ulice Steinerova se zámkovou dlažbou. Úplně poslední dům s oranžovou fasádou je centrum BC Ploutvička.

Přihlášky a bližší informace získáte přímo v BABY CLUBU PLOUTVIČKA. Prosíme rodiče nových plaváčků, aby při registraci nezapomněli uvést přesné datum narození dítěte a své telefonní číslo. I když píšete e-mailem.

Abychom ještě vylepšili vzájemnou komunikaci, stanovili jsme pro Vás pevné úřední hodiny, během kterých s námi můžete vyřešit vše, co potřebujete (osobně, e-mailem, telefonem, …):
Pondělí od 9:30 do 11:00 hodin
Středa od 11:00 do 14:00 hodin
Pátek od 9:30 do 14:00 hodin

Těšíme se na Vaši návštěvu …