Naše milé Ploutvičky, moc se nám po Vás stýská

25 Bře 2020

Naše milé Ploutvičky,

moc se nám po Vás stýská. V Ploutvičce je bez Vás pusto a prázdno.

Sledujte naše FB stránky a web, kam dáváme aktuální informace.

Zatím je situace nejistá a tak přemýšlíme, jak vyřešit lekce, které jsme museli odvolat. Uvidíme, jak dlouho bude nouzový stav trvat.

Momentálně máme zavřeno a musíme počkat, jak se situace bude vyvíjet dál. Jakmile budeme moci plavat, hned pro Vás zase Ploutvičku otevřeme.

Budeme se všemožně snažit lekce z jarního kurzu nahradit. Přemýšlíme o různých možnostech, budeme rádi i za Vaše případné návrhy. Budeme nahrazovat během „plavacích“ víkendů. Pokud to půjde, využijeme i 3 sváteční pátky:  10. dubna a  1., 8., května. Stejně tak budeme plavat minimálně první týden o prázdninách 29.6. – 3.7.2020. Při delší odstávce i druhý týden. Zvažujeme možnost „otevřeného“ kalendáře, kdy náhradové hodiny budou nadefinovány dle věku a pokročilosti. Vy se na ně budete hlásit dle svých časových možností. Nebude nadefinována lektorka a ve skupině se občas sejdou děti, které spolu do skupiny nechodí (stejně jako klasické náhrady). Nicméně věkem i pokročilostí k sobě budou děti patřit.

Rozšíříme i možnost náhradního rodinného plavání o páteční večery a víkendové plavání.

Kurzovné vracet nebudeme, ani není možné ho odečíst od následujícího kurzu.

Informace pro klienty, kteří nepokračují v letním kurzu: náhrady za koronavirou pandemii Vám budou poskytnuty viz výše, tzn. v termínech k tomu vyhrazených.

Všechny náhrady, které jste měli již zarezervované, vám vrátíme zpět. Mějte prosím trpělivost, bude to nějakou dobu trvat. Pokud na někoho zapomeneme, prosím ozvěte se.

Pokud se situace zlepší a my budeme mít zprávy, že pandemie je na svém vrcholu, ustupuje, a je reálná možnost, že odplaveme letní kurz, fakturu na letní kurz Vám pošleme emailem.

Letní kurz by měl začít 19.4.2020

Pokud budete potřebovat platbu rozdělit na dvě splátky, prosím pošlete email: recepce@ploutvicka.cz
Pokud chcete zrušit rezervaci kurzu letního, prosím pošlete email: recepce@ploutvicka.cz

Přejeme Vám hlavně zdraví a držíme nám všem pěsti, ať se brzy uvidíme v bazénu Ploutvičky.

Opatrujte se!

Martina a všechny Vaše Ploutvičky yes

Související obrázky: